Info

Mida sisaldab pilet:

🛌  Majutus laagris (voodipesu olemas) 😊  Osalemine kõikides programmi tegevustes 🥕  Viis söögikorda päevas (hommikusöök, lõunasöök, pärastlõunane tee ja saiake, õhtusöök, õhtune puuvili) 🚌  Transport Tallinnast laagrisse ja tagasi

Kuidas laps Kotkasse saata:

1.  Loe saabuva suve toimuvast ja vali kõige sobivam vahetus. 2.  Täida ja esita vorm. 3.  Kolme päeva jooksul saad e-posti teel arve (kui oled valinud ülekandega tasumise viisi). Tee ettemaks (vähemalt 50%) – siis broneering on tehtud. 4.  Hiljemalt 31 päeva enne vahetuse algust maksa ülejäänud summa. Seejärel saad e-posti teel piletit ja lepingut. Vanema poolt allkirjastatud leping tuleb bussile tulles anda kasvatajale koos piletiga. 5.  Paki enne vahetust koos lapsega asjad kokku – meie kodulehe kontroll-loend on abiks, et te midagi ei unustaks. 6.  Vahetuse esimesel päeval, kella 9.00-ks, too laps bussi, kus teda ootavad laagri kasvatajad. Kui sul pole aega määratud ajaks last tuua, teavita sellest vahetuse programmi juhendajat. Jäta hüvasti ja soovi oma lapsele ilusat laagrivahetust! 7.  Vahetuse ajal on lapse telefoni kasutusvõimalus piiratud. Kui midagi juhtub, siis pöördu vahetuse juhendaja poole. 8.  Vahetuse viimasel päeval kohtud oma lapsega samas kohas.

Tasumine osamaksetena

Tasumist pileti eest saab teha osamaksetena: makse võib jagada kaheks või kolmeks osamakseks (või vastavalt kokkuleppele laagri administratsiooniga). Viimane makse tuleb sel juhul teha vähemalt 30 päeva enne vahetuse algust.

Mida kaasa võtta?

Kui kogud oma lapse asju laagrisse, pea meeles, et tema riided peavad sobima Eesti muutliku kliimaga.

Riietus:

👕  Mugavad riided ja jalatsid vaba aja veetmiseks ja sportimiseks (T-särgid, särgid, džemprid, püksid) 🥾  Soojad veekindlad jalatsid 🧥  Veekindel jope 🧘‍  Aluspesu 🧦  Sokid 😴  Pidžaama 🚿  Dušisussid 🧢  Peakate päikesekaitseks 🌊  Ujumisriided

Hügieen:

🍼  Korduvkasutatav veepudel (plastist või metallist) 🦷  Hambahari ja hambapasta 🧽  Dišikäsn, šampoon, dušigeel või seep ✂️  Kamm, küünekäärid 🧖‍♂️  Vannirätik 🙋‍♀️  Tüdrukutele: hügieenitarbed kriitilisteks päevadeks

Lisaks:

✨  Kosmeetikatarvikud naha- ja kehahoolduseks 💃  Pidulikud riided pühadeks ja diskoks 🥵  Päikesekaitsekreem 💸  Natuke sularaha (laagris on maiustustega kiosk)

Reeglid ja distsipliin

Lapse laagris viibimise ajal vastutavad laste eest laagri töötajad. Distsiplineerimata käitumise (alkoholi, energiajookide, tubakatoodete, narkootikumite tarbimine, loata suplemine, teiste laste väärkohtlemine, materiaalne kahju jne) eest võib lapse laagrist koju saata vanemate arvelt (puhkuse maksumust sel juhul ei tagastata).

Ära võta kaasa:

🚫  Kallis varustus, rõivad, parfümeeria, ehted 🚫  Kiiresti riknev toit 🚫  Rula ja rulluisud 🚫  Tikud ja tulemasinad 🚫  Pürotehnika, kodukeemia, noad 🚫  E-sigaretid

Kui vanemad külastavad lapsi, siis suitsetamine ja loomade viibimine laagri territooriumil keelatud.

Tervis ja toitumine

Kui sinu lapse tervislik seisund nõuab mingeid piiranguid, ravimeid või erilist tähelepanu, teavita sellest kindlasti reisi ostmisel. Lastel on ööpäev läbi pesemisvõimalus ja dušs on iga päev. Laagris on olemas põhilised meditsiinitarbed ja kasvatajad läbivad enne litsentsi saamist esmaabikursused.

Laagris söövad lapsed viis korda päevas (hommikusöök, lõunasöök, pärastlõunatee, õhtusöök, õhtune puuvili). Mõnikord on avatud ka maiustuste kiosk ning sooja ilmaga jäätise kiosk.

Palun anna lapsele ainult nii palju toitu, kui ta süüa saab, samuti ära anna kaasa kergesti riknevat toitu.

Mobiiltelefonid

Mobiiltelefoni võimaliku kadumise vältimiseks laagris ning laagriellu täielikku sukeldumise eesmärgiga hoiustatakse telefonid kasvataja käes. Telefone antakse lastele kätte ajavahemikul 10.00-11.00 ja 20.00-21.00 - sel ajal võivad nad vanematega ühendust võtta. Telefoni üleandmisest keeldumise korral telefoni kadumisega seotud nõudeid vastu ei võeta.

Kuidas laagrisse saada

1.  Sõida Peterburi maanteel Narva suunas kuni Loksale pööranguni (umbes 50 km). 2.  Pööra vasakule ja sõida Loksa suunas (umbes 10 km). 3.  Näed silti "Laager Kotka" - see on meie laager! Pööra paremale ja kohe vasakule. 4.  Pärast 100 meetri möödumist jäta auto maha - oled kohal!

Busside tunniplaan

Kuidas jõuda laagri lähtekohta

🚌  Bussid ootavad lapsi Valge tänaval KUMU muuseumi lähedal asuvas parklas kell 9:00.

Busside tunniplaan

Puhkuseraha tagastamine

Puhkuse eest makstud raha tagastatakse lapse haiguse või raskete perekondlike asjaolude korral. Tagastusraha taotluse korral arvestatakse nimetatud summast maha lapse tegelikud laagris viibimise kulud, samuti täiendav summa, mis võrdub lapse laagris ülalpidamise kuludega kolme päeva jooksul alates lapse tagasitoomisest vanemale.

Lapsevanemal on õigus enne vahetuse algust ostetud puhkusest keelduda, teatades sellest administratsioonile vähemalt 10 kalendripäeva enne vahetuse algust. Sel juhul tagastatakse kogu puhkuse maksumus.

Kõikide küsimuste korral kirjuta või helista

galina_j@yahoo.com +372 5635 4552